PARDAVIMAI IR RINKODARA

„EUGESTA“ – tai Jūsų žingsnis kliento link. Turime visapusę prieigą prie rinkų ir galime pasiūlyti skirtingus partnerystės principus, atitinkančius mūsų partnerių lūkesčius ir specifinius rinkos poreikius. 

  • Prekės ženklo kūrimas ir reprezentavimas

    Esame pasirengę visapusiškai pasirūpinti Jūsų prekės ženklu! Mes ne tik parduodame ir tiekiame produktus, bet ir atliekame darbus, būtinus sukurti, pristatyti prekės ženklą bei išsaugoti jo pozicijas rinkoje. Šiuos procesus sudaro: viso pardavimo ciklo valdymas, pasiūlos valdymas, platinimas, prekės ženklo kūrimas ir aktyvi rinkodara (nuo strateginio planavimo iki reklaminės medžiagos gamybos bei žiniasklaidos priemonėms pateikiamų užsakymų), prognozavimas, prekių išdėstymas, stebėsena, ataskaitos ir analizės.

  • Rinkos valdymas

    Rinkos valdymas – tai visą rinką aprėpiantis pardavimo ciklo valdymo procesas. Šį procesą sudaro: pardavimo galimybių apžvalga, prognozavimas, prekybos santykių valdymas, pardavimui įtaką darančių problemų įvertinimas ir jų sprendimo planavimas, ataskaitų teikimas.

  • Kanalo valdymas

    Pasitelkę patirtį ir praktiką, visų mūsų paslaugų integraciją, galime patenkinti produkto poreikius specialioje rinkos dalyje arba konkrečiame pardavimo kanale.

Kontaktai

Kazimieras Šaveiko

Komercijos vadovas

Tel. nr.: +370 65518932
E-mail: saveikok@eugesta.lt

Susisiekite

Kristina Bacevičiūtė

Marketingo vadybininkė

Tel. Nr.: +370 65550126
E-mail: baceviciutek@eugesta.lt

Susisiekite